+372 51997308

Kohaletoimetamine

Tellimused alates 75-st eurost toome kohale tasuta. Kohaletoimetamine toimub pakiautmoaatide (Smart post, Omniva) ja tavapostiga.

Kaupa saate soetada nii külastajana kui ka registreeritud kasutajana. Registreeritud kasutajal on vormistusprotsess kiirem, sest vajalikud väljad täidetakse automaatselt nende andmetega, mida registreerumisel esitasite. Olge aadressiandmete sisestamisel tähelepanelik.

Ostetud kaup toimetatakse kohale tellimuse vormistamisel teatatud aadressile teie määratud viisil. Tasuta kohaletoimetamine – pakume juhul, kui ostusumma on vähemalt 75 eurot. Tingimus kehtib ainult ostjatele, kelle kohaletoimetamisaadress asub Eesti territooriumil.

Pakiautomaat SmartPost – 2.99 - 3.99 eurot

Praegu on neid rohkem kui 62 kohas ja need töötavad 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas. Paki kättesaamiseks peate automaadi näidikuekraanil sisestama koodi, mille saate SMS-iga ettevõttelt SmartPost. Saaremaale on kohaletoimetamisaeg päeva võrra pikem kui mandril. Kohaletoimetamine Hiiumaale üks kord 3 päeva jooksul. Paki hoiundamine automaadis kuni 7 päeva.

Pakiautomaat Omniva – 2.79 - 3.99 eurot

Enam, kui 100 Omniva pakiautomaati asuvad 45-s linnas ja alevikus üle Eesti. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ning asuvad mugavasti ligipääsetavates kohtades. Paki saabumisest teavitab SMS ja pakile saad järele minna just siis, kui Sul on selleks aega.

Tavapost - 3.90 - 5.90 eurot

Omniva tavapost on pakkide väljastamise ja vastuvõtmise punkt. Posti teenus on ideaalne kõikidele, kes saadavad pakke või teevad oma sisseostud meeleldi läbi e-poodide. Leia omale lähim Omniva postkontor siit. Telli ostud lähimasse kontorii. Sinu pakki hoiustatakse kontoris 7 päeva.

Powered By OpenCart
Sussid.ee © 2024
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money