+372 51997308

Saunamüts

  • Mudel: VS001
  • Saadavus: 2-3 Days

15.00€

Maksudeta: 15.00€

Võimalikud valikud

- +

Saunamütsid: Kuidas mütsi õigesti valida ja selle eest hoolt kanda.

Saunamütsi kasutatakse eelkõige pea ülekuumenemise eest. Mütsi on lihtne pähe panna ja ta on kergesti eemaldatav. See peaks olema valitud nii, et peakatte ja pea vahel oleks suur hulk õhku (pidage seda silmas, kui arutate mütsi suuruse üle!!!!, eriti kui teil on pikad ja paksud juuksed). On teada, et õhk ei edasta soojust või külma eriti hästi, nii et isegi kui viltmüts soojeneb aurusaunas, siis võtab kuumusel palju aega, et pea kuumutada. Te lähete saunast kiiremini välja, kui see juhtub.

Saunamüts kaitseb juukseid ülekuumenemise eest, mis ei hävita juuste siledat pinda. Saunamüts hoiab juustes temperatuuri nii kaua,kui võimaldab seda materjal, millest on müts valmistatud.

Peakatte teine ​​funktsioon on kõrvakaitse, kuna kõrvadel paikneb kõhrkude, mida saab kõrvetada. Kuna nad paiknevad meie kõrgeimas punktis ning ka aur saunas (ja kuumus saunas) tõuseb. Seetõttu peaks saunamüts katma kõrvu vähemalt kaks kolmandiku.

Välistame kohe sünteetilised materjalid, vajame ainult looduslikke materjale! Sobib lina, puuvill, vill. Viltmütsid sobivad kõige paremini saunas käimiseks. Seda selgitatakse lihtsalt. Vilt – valmistatud poorsest materjalist ja sees olev õhk muutub loomulikuks isolaatoriks inimese keha ja keskkonna vahel. See säilitab keha loomuliku temperatuuri, kaitstes mitte ainult külma, vaid ka kuumuse eest.

NB! Saunamütsi hooldamine.

  • Niiske vilt on plastilisest materjalist, sellele võib anda peaaegu igat kuju.
  • Pärast seda, kui müts kuivab antud kujus, hoiab hästi ja ei deformeeru.
  • Saunamütsi ei ole lubatud kortsutada.
  • Kuivatamiseks saate kasutada suurt purki või vaasi.

!!! Peske mütsi käega sooja (mitte kuuma) veega koos pesuvahendiga (seep, pulber).

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: saunamüts, vildist, naturaalsed, kvaliteedsed, peakatte

Powered By OpenCart
Sussid.ee © 2023
card-mastercard card-visa webmoney qiwi yandex-money